Wesele

Wesele nie tylko dla dorosłych

Jeśli zdecydowaliście, że na waszym przyjęciu weselnym będzie grono maluchów to warto pomyśleć jak urozmaicić najmłodszym uczestnikom czas tak by zarówno dzieci jak i ich rodzice mogli się swobodnie bawić. Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego czym zająć dzieci w trakcie przyjęcia weselnego. Przeczytaj koniecznie!

Zacznijmy od tego, że idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnych opiekunek bądź animatorów, ponieważ w zależności od potrzeb, wieku i ilości dzieci animatorzy przygotują odpowiedni program gier i zabaw dla najmłodszych. Warto wspomnieć także o tym, że ostatnimi czasy bardzo popularne są inscenizowane zabawy w stylu Dzikiego Zachodu, Pirackiego Statku czy Bajkowego Świata. W ten sposób animatorzy przebrani w kolorowe, fantazyjne stroje przykuwają uwagę nawet najbardziej niesfornych urwisów, a odpowiednia charakteryzacja i malowanie buziaków, sprawią, że dzieci wczują się w rolę groźnego pirata czy pięknej księżniczki. Dodatkowo animatorzy wspólnie z dziećmi tańczą, śpiewają, organizują konkursy, a nawet minikaraoke. Przede wszystkim, największym atutem animatorów jest to, że są to profesjonaliści prowadzący zabawy, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi, świetny kontakt z najmłodszymi i niezliczoną liczbę oryginalnych pomysłów. Poza tym wesołe przebrania animatorów sprawiają, że maluchy chętnie biorą udział w proponowanych przez nich zajęciach. Bardzo ważne jest także to, że dzięki nim dzieci nie będą się nudzić, a rodzice będą mogli swobodnie uczestniczyć w przyjęciu, nie martwiąc się o swoje pociechy.

Musisz także wiedzieć, że animatorzy posiadają całą gamę gadżetów pomagających wzbudzić zainteresowanie najmłodszych. Przede wszystkim do dyspozycji małych łobuziaków mają m.in balony, kolorowe czapeczki, przybory plastyczne, a często także drobne upominki, jak chociażby uwielbiane przez dzieci baloniaki, czyli zwierzaki skręcone z długich, kolorowych balonów. Oprócz tego atrakcją miłą nie tylko dla dzieci są pokazy baniek mydlanych, ponieważ kolorowe, mieniące się bańki, cieszą i zachwycają ludzi w każdym wieku. Nie ważne czy są to małe banieczki, większe bańki, a także całkiem pokaźne banie mydlane. Dodatkowo atrakcją jest także to, że można nawet zostać zamkniętym w bańce.

Innym typem atrakcji dla dzieci może być iluzjonista, gdyż zabierze on dzieci w świat czarów i magii. Trzeba przyznać, że tajemniczo pojawiające się i znikające przedmioty, wyczarowane kwiaty, znikająca asystentka to tylko niektóre z wielu licznych efektów magicznych, które wywołują zachwyt i zdumienie u uczestników pokazu. Poza tym program iluzjonistyczny zawiera również elementy magii kontaktowej dzięki której najmłodsi uczestnicy pokazu będą mogli wziąć czynny udział w czarach. W ten sposób mali czarodzieje nauczą się prostych tricków magicznych, którymi z przyjemnością pochwalą się rodzicom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *